Näitan kõiki 12 tulemust

Kong koera jõulu mänguasi CoreStrenght Holiday kont S/M

10,10
Kong CoreStrength Holiday kondikujuline mänguasi on tugeva kerega, kauakestev mänguasi. Mänguasjal on väga vastupidav ja mitmekihiline tugevdatud sisu

Kong koera jõulu mänguasi Holiday Airdog Squeaker sõõrik M

10,51
Kong koera mänguasi Holiday Airdog sõõrik on hea viskemängudeks. Mänguasi on parajalt pehme, et koer saaks seda mugavalt haarata.

Kong koera jõulu mänguasi Holiday Floppy Knots põhjapõder S/M

13,06
Kong koera mänguasi Holiday Floppy Knots põhjapõder on ideaalne mänguasi jõuludeks. Mänguasi sobib koerale, kellele meeldivad punutud nööriga mänguasjad

Kong koera jõulu mänguasi Holiday Frizzle Jeti M/L

16,01
Kong koera mänguasi Holiday Frizzle Jeti on lõbusa välimusega karvane mänguasi, mis sobib ideaalselt jõuludel kingituseks ja siseruumides mängimiseks.

Kong koera jõulu mänguasi Holiday Knots karu S/M

12,14
Kong koera mänguasi Holiday Wild Knots karu on tugeva sisuga pehme mänguasi, mille skelett on tehtud nöörist. Kolm erinevat karu – valik on juhuslik

Kong koera jõulu mänguasi Holiday pingviin S

12,75
Kong koera mänguasi Holiday pingviin on pehmest materjalist piiksuv mänguasi. Kong Holiday pingviin sobib ideaalselt jõuludeajal koerale kingituseks.

Kong koera jõulu mänguasi Holiday põhjapõder M

17,14
Kong koera mänguasi Holiday põhjapõder on pehmest materjalist piiksuv mänguasi. Kong Holiday Põhjapõder sobib ideaalselt jõuludeajal koerale kingituseks.

Kong koera jõulu mänguasi Holiday põhjapõder S

12,75
Kong koera mänguasi Holiday põhjapõder on pehmest materjalist piiksuv mänguasi. Kong Holiday Põhjapõder sobib ideaalselt jõuludeajal koerale kingituseks.

Kong koera jõulu mänguasi Holiday Shakers Luvs põhjapõder M

13,06
Kong koera mänguasi Shakers Luvs põhjapõder on pikk ja lõbus mänguasi, ideaalne viskamiseks, toomiseks ja raputamiseks. Mänguasi piiksub.

Kong koera jõulu mänguasi Holiday Sherps põhjapõder M

11,63
Kong koera mänguasi Holiday Sherps põhjapõder on väga pehme mänguasi, mis sobib koerale kaissu võtmiseks või õrnemateks mängudeks.

Kong koera jõulu mänguasi Holiday SqueakAir pallid 6tk S

10,51
Kong koera mänguasi Holiday SqueakAir pallid on ideaalsed viskamiseks ja aktiivseks mänguks. Pallid on pehmemast materjalist kui tennisepallid.

Kong koera jõulu mänguasi Holiday Wubba L

16,73
Kong koera mänguasi Wubba on lõbusa välimusega ja sobib ideaalselt lemmikule jõulukingiks. Valikus on jõuluvana, põhjapõder või lumememm – valik on juhuslik